м. Київ, просп. Ст. Бандери 34В
Графік роботи магазину

Щодня, без вихідних
з 10:00 - 19:00

Ролики для слалому

3 товарів знайдено
Powerslide Hardcore Evo Pro Trinity 2019
код: 2050126
-51%

12 350 грн 25 220 грн

Ролики FR Skates SL 80
код: 2050772
-51%

14 500 грн 29 700 грн

Ролики MICRO Delta Black
код: DELTA
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Купити ролики для слалому та фристайлу це перший крок до найкрутіших трюків

Ролики для слалома, це один з видів фристайл роликів до яких ще модна віднести таки варіанти як ролики для фігурного катання, а також деякі моделі з фрискейту.Ролики для слалома вперше з'явилися приблизно у 2007-2009 році. Так склалося, що до цього моменту слаломісти були вимушені збірати собі ролики власноруч використовуючи деталі від 2-3 моделей. Наприклад дуже популярні були Rollerblade Twister, але вони постачалися на рамі 250 мм. Така довжина не дозволяла робити трюки якісно, а іноді це було неможливо зовсім. Також колеса були дуже м'які. Жорсткості 80 А вистачало приблизно на 1-2 тижні катання. Все це змусило ролерів та виробників шукати нові матеріали та розробляти спеціальні ролики для слалому.

Як купити ролики для слалому та не прогадати

По перше, важливо купити ролики для слалому із приміркою в магазині. Не варто замовляти таки речі без можливості повернути або поміняти товар на інший розмір. Слаломна модель роликів відрізняється такими важливими рисами як:
  • Карбоновий черевик - дуже легкий, жорсткий та міцний. Має специфічну форму на відмінність від роликів для фрискейту. Це найголовніше у слаломі для передавання усіх рухів на ходову частину.
  • Коротка алюмінієва рама із дуже міцного сплаву алюмінію. Зазвичай виготовляється (випилюється) із цільного куска металу. Довжина таких рам як правило 219 мм, 231 мм, 243мм.
  • Посилені колеса та підшипники
Все це надає можливість робити божевільні трюки та відрізнятися від інших ролерів.

Ролики для слалома бувають класичні на 4 колеса. Також можна зустріти сучасні моделі на 3 колеса. Звертайтесь до нас, ми проконсультуємо і розкажемо у чому різниця.
Якщо вирішили купити ролики для слалому, слід звернути увагу на таки бренди: FRskates, Seba, Micro, Powerslide. Також деякі моделі Flying Eagle. Це найвідоміші виробники у світі роликів з фристайлу.
Слаломні моделі це ТОП. Майже кожна модель виготовляється ручним способом. Не можна знайти дві однакові пари. Саме тому таки ролики коштують багато грошей. Середня ціна на "слаломку" 550-800$
Замовляйте слалом ролики в нашому магазині. Це можливість підібрати ролики правильно.