м. Київ, просп. Ст. Бандери 34В
Графік роботи магазину

Щодня, без вихідних
з 10:00 - 19:00

Гарантія та сервіс

Наш магазин надає гарантію на будь-які куплені у нас ролики - 24 місяці. Гарантія поширюється на будь-який заводський брак, будь-які дефекти виробництва. Гарантія не поширюється на механічні ушкодження та витратні матеріали, такі як: колеса, підшипники, шнурки, ремені, слайдери і інші частини ролика, які схильні до активного зносу.

Ми продаємо тільки найкращі моделі, тільки найкращих світових брендів: Rollerblade, Fila, K2, Seba, Powerslide - з ними зазвичай нічого не трапляється, можете не хвилюватися, кататися і отримувати задоволення. У Вас будуть надійні і якісні ролики!

Дотримуйтеся цих простих правил у використаннi роликiв

Не кататися по водi

Не кататися по пiску

Не капати мастила

Зв'яжіться з нами
  • (050) 309-28-28
  • (068) 020-25-28
  • (093) 596-36-16
Гарантiйнi обов’язки
Наш магазин гарантує відсутність заводських дефектів та належну роботу роликових ковзанів впродовж двох років з дня купівлі, за умови дотримання правил експлуатації.
Наш магазин гарантує відсутність заводських дефектів і належну роботу аксесуарів впродовж 30 днів з дня купівлі за умови дотримання правил експлуатації
Гарантія поширюється на: замки, шви та фурнітуру, розрив матеріалу — (вийшли з ладу або розірвані без надмірної механічної дії). Природний знос деталей та матеріалів, не є браком.
Тріщини, подряпини, потертості, іржа і сходження фарби в процесі природного зносу не є гарантійним випадком.
Для виконання гарантійних зобов’язань, нам буде потрібен наш товарний чек та гарантійний талон.
Підлягають гарантійному обслуговуванню (усуненню за рахунок продавця) будь-які дефекти черевика та рами, які будуть визнані експертизою як заводський брак або прихований брак виробництва.
Не підлягають гарантійному обслуговуванню товари що вишли з ладу з вини покупця, або в процесі експлуатації унаслідок природного зносу: колеса, підшипники, втулки, осі, кліпси, шнурки та системи шнурування, гальмо та гальмівна колодка, внутрішня і зовнішня частина черевика та рами.
У разі гарантійного ремонту або заміни товару по гарантії, термін гарантії не подовжується, а вважається від дати здійснення першої купівлі
У будь-якому разі, звертайтеся до нас по допомогу. Ми завжди підемо на зустріч покупцям і постараємося допомогти індивідуально по кожному випадку.
Так щоб ви каталися і отримували задоволення.
Зв'яжіться з нами