м. Київ, просп. Ст. Бандери 34В
Графік роботи магазину

Щодня, без вихідних
з 10:00 - 19:00

Ремонт роликов

Основнi види ремонту якi ми робимо:
Ремонт рами та викручення прикипілих осей

Якщо не можете відкрутити вісь звичайним шестигранником, скоріше за все вона прикипіла. Краще за все звернуться до нас. Не намагайтесь висвердлити її самостійно, це може ускладнити роботу майстра.

Заміна коліс та підшипників

Колеса та підшипники потрібно регулярно обслуговувати, переставляти або міняти на нові. Іноді потрібна часткова заміна, або взагалі все добре і ще можна покататися. Звертайтесь, ми оглянемо ваші ролики та зробимо необхідний сервіс якщо час настав.

Встановлення петель та люверсів для шнурків

Якщо це фірмові ролики, такий від ремонту рідкість. Але у нас є запас різних петель, на різні моделі. Якщо відірвалася, звертайтесь підберемо оригінал або аналог. Ціна такого ремонту до 100грн.

Заміна пряжки (баклi) та застібки

Найчастіше ламання в будь-яких роликах від дешевих до професійних. Це розхідник. Але слід пам'ятати що баклі та застібки не є універсальними. На кожну модель потрібен або оригінал, або та що підійде за формою та розміром. Скидайте нам фото на вайбер, а ми подивимось яку пряжку краще встановити. Зазвичай такий ремонт коштує приблизно 200-300грн.

Інші види ремонту

За 15 років зустрічав дуже різні види ламання роликів. Іноді доводилося робити дуже складні, та специфічні ремонти. Щоб там не було, звертайтесь до нас. Ми з радістю поділимось з вами досвідом, та спробуємо допомоги, або хоча б порекомендувати що можна зробить.

Потрiбна консультацiя?
Завантажте фото поломки у вайбер i нашi спецiалiсти з вами зв’яжуться
Написати у вайбер
Приймаємо ролики на ремонт::
Ремонтуємо на мiсцi
м. Київ,
вул. Миколи Кибальчича 2А
(Майстерня) Пн-ПТ: 10:00 - 19:00 СБ-Нд: Вихiдний
Ремонт протягом 2 днiв
РЦ «БЛОКБAСТЕР» (правий берег)
У магазині пункт прийому/видачі м.Київ, просп. Степана Бандери 34В Щодня: 10:00 - 21:00
Новою Поштою

Ви можете вiдправити та отримати ролики Новою поштою