м. Київ, просп. Ст. Бандери 34В
Графік роботи магазину

Щодня, без вихідних
з 10:00 - 19:00

Підшипники для роликів

8 товарів знайдено
Підшипники Flying Eagle ABEC 9
код: 2040002
Підшипники K2 ILQ-5
код: 2020120
Підшипники Rollerblade Twincam ILQ-9 PRO
код: 2020125
Підшипники K2 ILQ-7 PLUS
код: 2040009
Підшипники Rollerblade ILQ-5
код: 2040004
Підшипники Rollerblade ILQ-7 PLUS
код: 2020124
Підшипники K2 Twincam ILQ-9 Classic Plus
код: 2040010
Підшипники MICRO ABEC 7 (1шт)
код: 2040018
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Підшипники для роликів чім відрізняються та яку модель обрати

Від підшипників залежить швидкість та наскільки довго буде обертатися колесо. Іншими словами, легкість в катанні залежить від підшипників, а точніше від класу точності, та замазки яка була використана. Отже, підшипники для роликів це високоточні підшипники на густому або рідкому мастилі, яки спроможні працювати в досить агресивних умовах. Таки підшипники не тільки швидко обертаються, але й міцні, безшумні, витримують удари, та навантаження під час стрибків.

Клас точності підшипників може бути за стандартом ABEC або ILQ. Останній варіант вважається саме ролерським варіантом, тому що ABEC можна зустріти також і на звичайних промислових підшипниках. Зазвичай ролери обирають підшипники з класом точності 7 або 9. Стокова комплектація роликів може бути на підшипниках класу точності 3 або 5. Дуже давно можна було зустріти ще номер 1, але зараз таки вже не використовують на виробництві роликових ковзанів.

Усі підшипники дуже бояться води. Не можна кататись по калюжах та в дощову погоду. Не потрібно мити ролики після катання. Якщо дотримуватися таких простих правил, підшипники відкатають мінімум 1-2 сезони без питань. Також існують спеціальні моделі ROOSPROOF. Таки підшипники захищені від вологи та бруду пильником. Також в них використовують спеціальне мастило. Але ціна на таки підшипники для роликів дуже висока. Близько 2000 грн.

Звичайні підшипники для роликів можна купити за адекватні кошти. Залежно від моделі, це від 600 до 1500грн.  Але пам'ятайте, що заміна підшипників це не все. Ходова частина працює як одне ціле. Тобто має значення не тільки підшипники, а ще рама, втулки, діаметр та жорсткість коліс. Іноді не ма сенсу міняти підшипники в поганих роликах. Це нічого не дає. Але якщо у вас класна модель роликів, та хочеться трохи прискоритися, або підшипники поржавіли та не обертаються, скриплять та гуркотять, тоді заміна це необхідність.

Нагадуємо, що у нас є майстерня в Києві, де ми залюбки подивимось на стан ваших роликів, та допоможемо підібрати та купити підшипники для роликів.