Це дуже старий архівний матеріал. Багато ролерів навіть не знають, що перший роллердром у Києві називався "Пантера" і був заснований за кілька років до появи РЦ Блокбастер. Знаходився він у самому центрі Києва. Там ми збиралися дуже цікаві слаломні вечірки. Роллердром уже багато років закрито. Але можна згадати, як це було.
Поїздка відбулася. З чого почати не знаю, тому що хочеться розповісти вам багато про що. Про мікро-подорож на машині, про те, як нас зустріли в Сумах, що ми бачили, де були. Хочеться розповісти про дітей із Сумського притулку та інтернату, про те, як ми каталися на роликах і як взагалі все це відбувалося.
Користь катання на роликах складно переоцінити, адже це заняття здійснює комплексний позитивний вплив на фізичний та психоемоційний стан людини. Звісно, зміни відбуваються не миттєво, для цього потрібні регулярні заняття протягом певного часу. Проте вже за місяць-два катання на роликах стають помітні перші результати.